| xJustJuss a întrebat:

Sunt lacto-ovo-vegetarian, vreau sa slabesc 3-4 kg.Am 1, 63(sau pe acolo) si 51kg. mi-se pare foarte mult,adica nu sunt gras de exemplu,sunt un tip normal, doar ca vreau sa mai slabesc pentru a ma apuca de sala. (Am 13 ani).De ce dieta sa ma apuc?

3 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Mananca Zarzavaturi

| SounndTPU a răspuns:

Mai la 13 ani esti in crestere nici decum nu trebuie sa faci cura de slabire pentru ca sigur mai cresti pana la 17 18 ani nu te apuca de nu stiu eu ce dieta fara rost ca esti bine asa o sa vezi ca la 15 16 ani o sa zici ca esti foarte slab daca nu te ti de mancare gen cartofi pai sau prosti din astea daca ai fi avut 24 25 de ani si sa ai 100 de kg da mai zic de dieta dar la 13 ani nu nici de cum pentru ca esti inca mic si in cresterewinking nu face prosti ca nu are rost vorbeste si cu parinti sa vezi ce parere au si ei oricum bafta sper sa faci ce trebuie big grin