| aurelianule a întrebat:

Sunt major si sunt inca virgin si parca ma simt eu singur fata de ceilalti altfel, ciudat...Imi poate afecta creierul grav obsesia asta? Si nu prea am succes nici la fete... ce oare sa fac?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Obsesia iti poate afecta personalitatea. In rest, virginitatea la varsta ta nu e grava. Ai fi uimit cati baieti sunt in aceeasi situatia, doar ca fie nu recunosc, fie nu-si fac probleme din asta.
Invata cat mai mult, dezvolta-ti cultura generala, citeste o carte de bune maniere. Majoritatea fetlor sunt interesate de un barbat politicos si interesant, care stie multe, poate pura o discutie fara sa plictiseasca.

| Flav a răspuns:

Rabdare, rabdare, rabdare...nu mai zic cine a spus vorba asta ca iar iese scandal pe sitehappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ka2 prepaidul merge si in leasing?

@Aurelianule foloseste perioada asta sa te documentezi. Lasa grijile pentru altii.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu are de ce sa te obsedeza asta
thinking
vei intelege cand vei intalni persoana potrivitawinking bafta happy

| Linda a răspuns:

Nu-ti bate capul cu asta. Si parerea mea este nu-ti afecteaza creierul ci dimpotriva energia poate fi canalizata spre dezvoltarea si formarea ta intelectuala, abilitati, hobby-uri. Si in acord cu Brigaela, spun ca daca vei investi sa devii un tip interesant, manierat, cult vei avea dupa aceea trecere la alt gen de fete. Numai bine.

| iiirrriiisss a răspuns:

Nu trebuie sa te obsedeze acest lucru. poate chiar din acest motiv n-ai succes la fete. Fii mai degajat si totul va veni de la sine!

| D-Anna a răspuns:

E autosugestie(adica mitea ta o ia razna) tu gandesti asa asta nu inseamna ca asa e. Poate ar trebui sa discuti cu cineva(apropiat ma refer). si sa ai mai multa increde in tine sa fi mandru de cine sau ce estismug ps:nu asculta ce zi altii poate fi fatallaughing

| ka2 a răspuns:

Poti sa incerci un "prepaid" daca vrei sa vezi cum este macarwinking

| justi a răspuns:

Iati o prostituata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastreazate asa caci iti prevad un viitor stralucit de staret.