| AndreeaM163 a întrebat:

Sunt născută în aceeași zi si luna cu mama băiatului pe care il plac(dar nu sunt cine stie ce disperata), numele nostru de familie incepe cu aceleasi litere, si inca o chestie, atipisem putin si l-am visat atât de real. Voi ce credeti? Va rog fiti seriosi si fara misto

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu credem nimic!
Sunt milioane de copii nascuti in aceeasi zi si purtand chiar acelasi nume, dar asta, chiar nu are importanta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa faceti 5 copii si o sa aveti 2 caini.

| Eireann a răspuns:

Sunt niste coincidente si tu le consideri semne pentru ca asta vrei sa vezi. Poti sa le folosesti ca sa incepi o conversatie cu el cel mult dar nu inseamna nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coincidente.