| VirtualDiva a întrebat:

Sunt pe abonament, in Orange? Prietena mea e pe cartela si are inteernet gratis pe mobil...Cum as putea sa am si eu, macar pentru cateva zile?big grin FUNDA

2 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Ea are cartela ok?
Probabil ca telefonul ei are WLAN! banuiesc ca sti ce e ala
Tu nu poti sa ai gratis. mai esti si pe abonament. pff
Recomand sa iei o cartela separat! si nu stiu. vezi daca telefonul tau are WLAN! big grin

| anto22 a răspuns:

Are wifi pe internet exact ca la laptop se conecteaza la internet din cafenele de la o sursa din apropiere sau daca nu Orange are site-ul sau gratis pentru navigarea de pe mobil www. Orange.wap sau dai direct pe internet din telefonul tau si ti se va conecta pe Orange dar FI ATENTA NU INTRA PE VIDEOCLIPURI POZE ETC GRATIS ESTE DOAR HOROSCOPUL,STIRILE, PROGRAMUL TV ETC, DACA VREI SA DESCARCI TREBUIE SA PLATESTI! TE ROG FUNDA!