| anducool a întrebat:

Sunt prea inalt (1.80) pentru varta mea (16)?

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu

| MenInShadow a răspuns:

Nu

| Mao a răspuns:

Un fost coleg avea 1.85 la 15 ani.

| NoNameMe13 a răspuns:

Nu mai! Esti foarte bine smug

| Bailey a răspuns:

Nu. Daca ai crescut de acum inseamna ca asa vei ramane. Nu vei creste imi inalt.
Fiecare se dezvolta intr-un anumit timp. Tu te-ai dezvoltat de acum si mai tarziu nu vei mai creste.winking
Fudna? :*

| Sinitar a răspuns:

Nu
am un prieten are 1, 84 daca nu ai fi cocosat ar avea 1, 87 eu am 1, 70 la 14 ani si nu imi place inca cred ca sunt mic deci tu esti bine la varsta ta

| Ţepeşu a răspuns:

Eu am facut si baschet si acum la 13 ani am 1.59crying.

| Missperfect a răspuns:

Nu!

| anducool explică:

Pai am crescut foarte mult dintr-o data. La sfarsitul clasei a VIII-a aveam 1.70 si cand am inceput liceul aveam deja 1, 80.happy

| anducool explică:

@Vlad: nu'ti fa griji. Si un prieten de-al meu avea cam inaltimea ta si se plangea ca nu mai creste nu stiu ce. Si dupa un an si ceva avea deja 1.75, asa ca nu'ti fa griji, vei mai creste, chiar daca nu bruc ca mine da te vei inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor nu deloc sunt uni care au 12 ani si au 1, 80 asa ca...
sper ca te-am ajutat mult noroc