| Ureniuc a întrebat:

Cum ar fi de preferat sa merg la scoala cand ii mai clad dai cand ii frig?
Dau FuNtiTzaaa:X

Răspuns Câştigător
| Tσχץ a răspuns:

Cand e Frig, deoarece atunci este multa zhaphadha, si e superb:X

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cand e frig,in primul rand pentru ca am o atractie puternica fata de ploaie,zapada,vant,si caldurica la care intru in clasa cand vin de afara.
Apoi,cum zice TraficantaDeSentimenteRoz, parca iarna ma pot infofoli acolo asa incat sa'mi fie bine, dar vara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e frig pentru ca mai poti sa iti pui o haina pe tine, da pe caldura cine naibi te lasa sa mai dai una jos? Decenta, domne.