| JessieH a întrebat:

Sunt racita de o saptamana jumatate. Am luat antibiotice 5 zile nu mi-a trecut nici asa am incercat de toate. Va rog un sfat mai ales pentru "un gust amar " din gat. Merci+funda

Răspuns Câştigător
| вèiiiвiii a răspuns:

Poti bea ceai cald si sa te odihnesti, acasa intr-o temperatura calda, vezi si tu vremea asta ne cam pacaleste acum straight face. Pentru gatul tau iti recomand : Strepsil. Hals. Tranchisept. Faringosept happy le folosesc si sunt foarte bune star. Pastile iti recomand Nurfenu' raceala si gripa happy.
Bafta :-x!
Si sanatate multa kiss.
Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| ALLYALLY22 a răspuns:

Odihneste-te mai mult sau bea ceai degeaba iei antibiotice daca nu stai sa te odihnesti 0.0" de preferabil sa dormi mult xD