| Ruxyana a întrebat:

Sunt sigura ca ati facut greseli in trecut(fie ea din dragoste, prietenie, etc.)
ce ati invatat din acele greseli?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Sa nu am incredere in orice
poate oricine sa profite de tine...happy
si am invatat ca prietenii daca ai nevoie de ajutor niciodata nu te va ajuta cu adevarat decat familia
happy am avut un prieten bun dar am dat id la o fata...
si la jignit si alte chestii si s-a suparat pe mine ca i-am dat id desi vorbim si acum si cat de cat ne intalegem nu mai e ca inainte
si am invatat sa pastrez ce e mai bun pentru mine pentru ca daca poate sa iti ia orice happy

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa imi tin gurabig grin

| ViVi a răspuns:

Ms de fundita @roxyprincesss

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am invatat ca nu e bine sa am incredere in oricine
... din greseli te maturizeziwinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea invat din greseli, incerc dar nu pot.

| Ruxyana explică:

Lolly daca nu te deranjezi ai putea sa spuitonguehappyhee hee

| Ruxyana explică:

Este o greseala sa inveti din greselile altora?happy

| Ruxyana explică:

Cpl:*

| danutza a răspuns:

Poi k nikiodata nu voi putea ocoli greselile chiar daca ziceam k ma voi invata minte

| Gabry a răspuns:

Am invatat ca nu trebuie sa am incredere in toti!

| YepIsSuspended a răspuns:

Am invatat, acum vrei sa-ti mai spun si ce?:''

| fleser a răspuns:

Ca suntem toti oameni si gandim diferit pentru unii e bine pentru altii e periculos dar din cate vad toti suntem victime si noi am ars pe alti si alti pe noi si tot asa suntem din fire parsivi egoisti si vrem ca noua sa ne mearga bine in rest nu conteaza

| xxxnonamexxx a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa il inveti din astfel de experiente este sa nu mai repeti ce s-a intamplathappy

| amoremioX a răspuns:

Da.niciodata nu trebuie sa le repeti,, oricum din greseli inveti pentru ca numai asa poti...intotdeauna trebuie sa te convingi singura ce e bine si ce nu...

| taylor a răspuns:

Fiecare om invata din greselile salewinking daca nu as fi facut acele greseli, poate ca viata mea ar fi fost altfel. Am invatat, ca fara prieteni, familie nu poti trece peste greselile facute.

| byancutza a răspuns:

Fiecare invata din greselile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invațat că nu-i bine să le repet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara greseli nu exista evolutie, din greseli au aparut marile inventii geniale, din greseala se pare ca a aparut chiar omul, iar de-a lungul unei vieti, greseli gramada, altfel nu invatam sa iubim sa pretuim sa respectam, sa avem rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am făcut cunoştinţă cu maturizarea şi să prevăd efectul negativ al unei probleme dacă nu iau măsuri de prevenire!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o greseala sa inveti din greselile altora pentru ca: ceea ce pentru ei a insemnat greseala, pentru tine poate inseamna reusita.

| funkyboy88 a răspuns:

Hai cati zic eulaughingsa nu t arunci niciodata cu capu inainte ca totu e bine si fr ca dai d dracu.si afli ca d fapt ai mai fost si inselat nu stiu ce, sau pierzi exact ce nu trebuielaughing.naspa nu?