| dienutzalove a întrebat:

Sunt sigura ca toti ati auzit despre intamplari paranormale.Chiar credeti ca exista sau nu? Stiu ca sunt o groaza de povesti, dar majoritatea nu sunt decat speculatii.Parerea voastra! fundita

5 răspunsuri:
| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu sincer cred ca da!
Adica,daca tot exista atatea emisiuni,documentare,filme etc. de ce nu ar exista?
Si in plus sunt si dovezi religioase ca acestea exista,de asemenea foarte multe cazuri. Desigur,prezenta acesotr fenomele paranormale poate fi motivata ori de campul electro-magnetic, ori de foarte multe evenimente negative in trecutul unui loc(ca de ex. daca o casa a fost prezenta in timpul unui razboi, au fost ucisi oameni in ea etc.) sau daca ca de exemplu s-au facut sedinte de spiritsm sau vrajitorie intr-un locwinking
Sper ca te'am ajutat!winking
fundita?:X
Mai exista de asemenea si demoni, care acestia sunti sigura ca exista.

| sorinL1 a răspuns:

Exista daca vrei tu.
Dar din cate am citit, o explicatie mai stiitifica ar fi ca uneori se produc anomalii in campul electro-magnetic.

| ddiia a răspuns:

Sincer?! da cred in chestii din astea pentru ca mi s-a intamplat ceva de mia multe ori.:d uni dintre prieteni ma cred pentru ca si lor li s-a intamplat...big grin depinde si de tine...nici eu nu am crezut pana nu mi s-a intamplat SINCER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista sunt doar in mintea ta plus ca DUMNEZEU nu ar lasa sa se intample asa ceva. o:-)

| ralucutza1 a răspuns:

Eu nu cred in intamplarile paranormale.Sunt doar niste povesti de groaza.