| scutestema a întrebat:

Sunt slab sad am 1, 82m si 58 de kg crying,de mancat mananc dar degeaba,daca iau creatina sau alte proteine o sa ma ingras? nu am posibilitatea sa merg la sala,imi place sa alerg mult asta e singuru sport pe care il fac,ce proteine imi recomandati? au efecte adverse? adica sa am probleme peste timp cu stomacu, ficatu si altele?

Răspuns Câştigător
| PassingBY a răspuns:

Încearcă să iei pentru o perioadă Omega6 şi polen. Ajută la asimilarea vitaminelor şi proteinelor şi sunt naturale, deci nu te afectează cu nimic.

| scutestema explică (pentru PassingBY):

Si daca iau omega 6, am sanse sa ma ingras? ma uit la colegi, mananca de 2 ori mai putini ca mine dar sunt facuti si pe mine nu se pune deloc

| PassingBY a răspuns (pentru scutestema):

Daca iei astea 2, o sa te ajute sa asimilezi in organism proteine si vitamine. Si da, vei mai lua in greutate.

4 răspunsuri:
| sububu1234 a răspuns:

Daca vrei sa mai pui ceva pe tine fa sala recomandat ar fi sa consumi si proteine la greutatea care o ai si nu cred ca o sa ai probleme cu sanatatea de la alea doar nu le consumi o viata si incearca sa mananci seara.

| PassingBY a răspuns (pentru sububu1234):

Si asta e valabil