| Sweitzer12 a întrebat:

Sunt tare suparat.Nu am nici un prieten si ma plictisesc maxim in vacanta de iarna, clasa a9a.Cum pot sa-mi petrec timpul sau cum sa-mi fac prieteni?

2 răspunsuri:
| adrianadi97 a răspuns:

Mai iesi si tu pe afara, pastreaza-ti banii bine, ia-ti niste iarba, hash and have fun.

| LoreMitten a răspuns:

Pai intreabati si tu colegi de clasa, nu pot sa fie chiar atat de rai.Sunteti colegi, si trebuie sa va ajutati.E usor sa-ti faci prieteni, totul e sa stii cum sa le vorbesti.Succes!