| BUBULINA a întrebat:

Sunt tineri din ziua de azi interesati de istorie?

Nu ma refer la istoria hanei montanei si a lui biber
Mie una a inceput sa-mi placa foarte mult istoria

5 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

"este".

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Si mie imi place istoria cat decat (oricum mult mai mult decat geografia)

| sweetyangel a răspuns:

Te referi la materia "istorie" sau?

| ella113 a răspuns:

Mie imi place istoria de mica din clasa a 4a de cand am inceput sa fac istorie si in prezent este materia mea preferata si cu toate astea sa stii ca stiu foarte multe si despre justin bieber si hannah ciar daca nu sunt fan

| motherfuckerstyle a răspuns:

De cand tocesc manualul de istorie chiar a inceput sa-mi placa, adica sunt unele subiecte care ma intereseaza foarte mult si de abia astept sa ajung acasa sa caut pe net informatii etc;