| BUBULINA a întrebat:

Sunt tineri din ziua de azi interesati de istorie?
Nu ma refer la istoria hanei montanei si a lui biber

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Da inca exista interesati de istorie. Si crede-ma ca pe nimeni din Romania nu il intereseaza unde s-a nascut hana montana sau tipul ala. Eu unul sunt pasionat de mate-info-chimie. Dar crede-ma ca oricine este pasionat de istorie atat timp cat are un profesor care stie sa ii starneasca interesul. Plus ca.cine nu ar vrea sa stie din ce fel de oameni se trage si ce au facut strabunii lui pentru el si toti care traim astazi si cum de avem acest pamant numit Romania.

| MâţulMov a răspuns:

Da exista interesati de istorie.Eu unul sunt unul dintre eihappy