| Belly a întrebat:

Sunt tunsa in scari filat si nu mai are nicio stralucire parul ...bine a tecut cam juma d an de cad m-am tuns cum imi recomandati sa ma tund (am 14 ani daca varsta contaza )winking

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai poate nu il ingrijesti cum trebuie, poate nu tunsoarea e de vina. obligatoriu trebuie sa-ti tunzi varfurile 1 data la 3 luni, daca parul tau este uscat foloseste produse adecvate, sampon, balsam, masti 1 data pe saptamana sau la 2 saptamani... daca ai grija de el isi va recapata stralucirea.esti vopsita?

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Ma gandeam sa te tunzi in spate scurt sa se vada tot gatul iar pe laterale parul sa coboare si sa fie putin mai lung. E o tunsoare cool.