| DavidFl a întrebat:

Sunt un liceean si as vrea sa urmez facultatea de silvicultura, sun la profil uman(filologie) si nu stiu daca pot intra cu profilul meu. Ce ziceti?
Mai mult as vrea sa stiu daca merita!

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Poți intra la orice facultă, doar să iei bacul și să poți trece de admitere.

| Ritsuko a răspuns:

Din cate stiu eu si sunt sigura poti intra la orice facultate doresti mai ales daca obti bursa.

| Seyko a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu.
Am terminat clasa a X-a profilul (Stiinte Sociale) si nu stiu daca pot urma facultatea de Silvicultura cu profilul acesta, sau trebuie sa ma transfer la unul de specialitate.