| LoveIsMyDrug a întrebat:

Sunt un pic speriata.Nu mi-a mai venit... din vara. M-am gandit ca nu mi-a mai venit deoarece nu este regulat, dar totusi...nu a trecut cam mult timp straight face?(P. S prima oara cand mi-a venit a fost in 2010, cam cat timp dureaza aproximativ pana cand vine regulat?)

1 răspuns:
| LooMeaMea a răspuns:

Eee...daca doar prima oara ti'a venit in 2010 poti astepta 1, 2 ani pana se regleaza, la varsta ta nu trebuie sa ai motive de ingrijorare...:X