| crystinica a întrebat:

Sunt unele fete care la 14-15 arata de 17-18 ani multi imi zic ca am fata inocenta ca n-am cosuri ca fetele alea adic par mai mature oare e ceva normal ca fetele de varsta mea sa arate de 17-18 ani?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu arata toate pentru ca vor
adica daca la 14 ani ai sanii dezvoltati si fund bombat, un par lung esti inaltuta(cam 1, 70), inseamna ca vrei tu sa arati asa?
da.si machiajul are rolul lui dar nu toate arata asa ca se machieaza.
si in mod automat daca esti inalta si plinuta ai si sani.
si arati de 17-18 ani cand ai 13-14.
asta e.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai cum sa arate daca poarta trei sutiene ca sa le sanii mai mari, poarta tocuri de 10 cm si fuste pana la buca? Am uitat machiajul.Cred ca stau cinci ore sa se machieze si una sa se demacheze

| Lora a răspuns:

Pai daca esti mai dezvoltata fata de altele de ce sa nu fie normal sa pari mai mare?

| Maya. a răspuns:

Nu.Acele fete arata asa pentru ca vor.

Daca s-ar machia si s-ar imbraca in raport cu varsta lor, nu ar parea cu mult mai mature.

Succes!

| Twatwaffle a răspuns:

Stii, eu un privilegiu sa nu ai cosuri asa ca bucura-te de situatiebig grin(eu am 14 ani si nu am cosuri... oamenilor chiar le place)

| miky_2384 a răspuns:

Cred ca totul e ok,. mindrestete ca arati mai mare si incearca sa profiti de aceasta calitate.