| bobo05031993 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare.
Eu am 23 de ani si as vrea sa stiu daca este normal ca la varsta mea sa imi doresc sa fac sex cu femei mai mature?
Sunt mai atras de doamnele mai mature decat de fetele de varsta mea este normal la varsta mea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, pentru o anumita categorie de oameni, este normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Destul de multi barbati tineri sunt atrasi de femei care sunt cu 10 ani mai in varsta ca ei sau chiar mai multi probabil fiindca respectivele femei sunt mai increzatoare si mai pasionale decat femeile tinere. Se pare ca astfel de barbati tineri lipsiti de inhibitii si taboo-uri considerate anacronice, sunt curiosi si entuziasmati sa iasa cu o femeie caruia nu ii este rusine de ceea ce isi doreste din punct de vedere sexual, si isi asuma posibilele urmari, spre deosebire de fetele de varsta lor care sunt confuze in legatura cu aproape orice, inclusiv dorintele romantice si sexuale. Este o presupunere care s-ar putea sa ti se ptriveasca. Sanatate!

| kandaraki a răspuns:

Pentru o categorie de oameni e normal, dar cum timpul te vei dezamagi in acele mature, cele mature vor sex si energie de la cei tineri, iar pe urma vor maritate rapid, ceea ce nu e bine pentru baietii tineri, be carefull