| dulshe a întrebat:

Sunt unele intrebari in care nu pot sa intru, adica dai click sa intru in intrenare si imi iese din toate paginile de internet care le am(mozilla firefox) nu la toate mi se intampla, doar la cateva, din ce cauza? vi se intampla si voua?

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Si mie mi se intampla, si chiar la intrebarea mea, pusa la beauty/fashion cea cu epilatorul, poate ca sunt doar niste defectiuni tehnice, nu te infrijora happy

| dulshe explică:

Ms cami:d credeam k numai mie mi se intampla

| dulshe explică:

Stiu k trebuie sa am rabdarebig grin eram curiosa, credeam ca am defectiuni eu la pc

Bula
| Bula a răspuns:

Defectiunea este de PROGRAMARE, al site-ului TPU!
Acesta a fost una din motivele pentru care nu mai intru de pe site, nu-mi a fost asculştate observatiile, sfaturile de catre admin si programatorii.
Acum vad ca merge din rau in mai rau, intr-un jumat de ora am intalnit peste 10 bug-uri!
Sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se intampla dar am auzit ca sunt defectiuni tehnice in acest moment pe site.Asa ca rabdare, rabdare, rabdare.