| anonim_4396 a întrebat:

Sunt urata ca naiba. Am niste ochi mari ca dracu si parul foarte scurt si toti imi zic ca sunt urata. Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| TheGreatPerhaps a răspuns:

1. Ochii mari sunt de-a dreptul incantatori, esti o norocoasa ca te-ai nascut astfel!

2. Parul scurt e sexy. Am vrut dintotdeauna sa-mi fac o schimbare radicala de look, si sa-mi tund parul foarte scurt, dar n-am avut niciodata destul curaj. Asadar, iti admir curajul!

3. Tu esti singura care iti poate spune cum si in ce fel esti. Puterea e in mainile tale! Incepe sa te simti bine in pielea ta, schimba-ti atitudinea, fii mai increzatoare in farmecul si in fortele tale. YOU RULE!

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă îndoiesc. Pare o combinație tare faină.

| RAY a răspuns:

Da o poza sa vad

| WaterDrop a răspuns:

Um, mari mari de tot? Cu siguranta se va gasi un pasionat de extraterestri sa te placa nu te ingrijora!

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Nici chiar asa

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Um ok daca de exemplu avem o moneda de 50 bani, ar fi cat ea, dubli, sau mai mari? Ce culoare au? Se misca?

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Cat oul de porumbel happy

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww! Asta este adorabil :O.Nu te ingrijora, sunt perfecti, doar ca inca nu s-a uitat cine trebuie atent la ei. Va apare si el cat de curand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai ce face

| AlexCristi97 a răspuns:

Accepta modul in care arati, nu te mai cataloga astfel si devino sigura pe tine. Exista chiar fotomodele care au mari defecte de aspect si totusi au ajuns acolo datorita increderii de sine.

| UzOm a răspuns:

Dacă tu te vezi urâtă, eu cum vrei să te văd?

| Valentinaldoilea a răspuns:

Daca ai sti ce apreciati sint ochii mari!
Si, de ce nu-ti lasi parul sa creasca? Daca nu vrei, ramii urita happy

| RagnarokR a răspuns:

Daca ai ochi mari, ai ochi de papusa. asiaticii, spre exemplu, isi fac operatii in care li se taie din pleoape, ca sa aiba ochii mai mari. parul o sa iti creasca.
nu mai 'pune botul' la tot ce zic ceilalti. mai vezi si realitatea.

| Cristina13579 a răspuns:

Eu as fi incantata sa am ochii mari. Eu am ochii foarte mici. Cat despre par, va creste el la un moment dat.

| Iulyax_Iul_1998 a răspuns:

Nu te lasa intimidată si afectata de ce spun ceilalți.Cei mai multi zic asta din cauza ca ei nu au ce ai tu.Trebuie sa fii tot timpul sigură pe tine.Nu lasa pe nimeni care te critică sa iti facă rau.Nu le mai da importanta.Nimeni nu este urat pe lume.Toti suntem la fel.Cei ce nu vad ca esti frumoasa sunt niste idioti.Sa ramai tot timpul cu capul sus si nu lasa pe nimeni sa te raneasca cu critici.Nu le da importanta.Este important sa crezi tu ca esti frumoasa nu sa creadă cei din jur.