| nikol_8225 a întrebat:

Sunte-ti bucurosi ca a castigat Tutu Adrian "romani au talent"?:X:X:X:X voturi

12 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Sincer daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa love struck era preferatul meu :d

| Marynna a răspuns:

Sincer,nu sunt. Poti fi convinsa ca la Tutu nu s-a votat talentul,ci povestea.Ok,compune versuri frumoase,care ajung la inima oricui,insa nu se compara Narcis, Rebeca, Ballance sau Valentin Dinu.Intr-un fel ma bucur ca a castigat el,dar asta pentru ca stiu ca e amarat,ca n-are parinti,lucreaza pe un santier,ma rog,are nevoie de banii aceia, insa daca era sa ne luam exact dupa talent, Narcis trebuia sa castige.

| Sonia a răspuns:

Eu una da:X
Imi doream sa castige! Melodia lui-parerea mea- a mers la inima romanilor:X.Bravo lui! M-ai ales ca si le compune singur!

| Maria_8259 a răspuns:

Dalove struck

| iuliaGirl11 a răspuns:

Nu, Narcisa trebuie sa castige talent cum are el nu gsesti asa pe oriunde

| nikol_8225 explică:

Ok...fie care cu gandirea lui dar:v-as ruga sa nu mai spune-ti "nu merita nu e talentat...Narcis Iustin Ianau merita sa castige".Nu! Adica gandindu-ne unpic:
-Are talen(adica compune si canta rapffff bine)
-Este singur pe lume
-Nu a luat-o pe alte cai(datorita faptului ca e singur)
-Si cum a spus si Andra e Eminem de Romania
Si pana la urma:BRAVO TUTU ADRIAN! MERITAI!

| Oani a răspuns:

Da ...adica nu avea parinti si o familie intreaga care sa il sustina
toti au talent dar unul castiga
mie una mi se pare o decizie buna

| loryM_5129 a răspuns:

Da, chiar mi-a placut de el

| VeVoVuMen a răspuns:

Nu

| myky_1942 a răspuns:

Da eu sunt e un baiat talentat si eu cred ca avea nevoie de banii aceia

| icegirll a răspuns:

Ffoarte:dlove strucklove struck el chiar are talent.adica cine ar putea scrie asa niste melodii si sa le si cante frumoslove struck