| AngiiiBlake a întrebat:

Sunteţi încântaţi că a câştigat Ţuţu Adrian emisiunea "Românii au talent"? happy Dacă nu sunteţi încântaţi, spuneţi cine aţi fi vrut să câştige.

Răspuns Câştigător
| lorycool a răspuns:

Chiar merita Tuţu Adrian...M-a impresionat cazul lui! Fără părinţi sad si in al doilea rand, faza e ca el era cel care compunea cantecele! Deci ce mai e de zis : Tuţu Adrian are talent si a meritat sa caştige! Fundaa?>?

15 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Au fost altii care chiar aveau talent, dar cum in Romania nu sunt apreciate adevaratele valori, m-as fi mirat ca la acest concurs sa fi castigat un talent autentic. Acesta a fost un concurs de talente nu o emisiune ca, "Dansez pentru tine" sau "Surprize, surprize", unde aveau castig de cauza persoanele cu diferite probleme. Dar, traim in Romania si deci nu trebuie sa ne mai mire nimic.

| lylo a răspuns:

J eu sunt foarte incantata :X:X

| Parker a răspuns:

Mda.inca o dovada ca romanii sunt usor manipulabili de niste cuvinte de duh(cica).Cel mai mult m-au impresionat Alina si Cristina happy

| AngiiiBlake explică:

Eu sunt foarte încântată! love struck

| Edyward a răspuns:

Eu tineam cu Cosmin Agache pentru ca si eu practic beatboxwinking

| TheSpecialOne a răspuns:

Mie mi-au placut cei 2 Valentini si Florescuhappy

| TheSpecialOne a răspuns:

Tutu are un caz foarte special si a avut o viata grea, stie sa faca melodii frumoase dar si cu mesaj, nu gen eminem din care nu reiese nimic dar interpretarea nu a fost deloc buna aseara. Cum am spus mie mi-au placut si: Valentin Dinu care si el e sarac deoarece din 5mil cat are salar un spalator de masini e greu sa iti intreti familia, Valentin Luca care chiar stie sa faca spectacol si Stefan Florescu care e un fost junior de la Steaua dar nu are posibilitati materiale sa stea la Buc sau sa faca naveta de la tara si si-a vandut bicicleta ca sa poata merge la preselectii.

| PandaisHere a răspuns:

Si eu sunt ff fericita pentru el am vazut pe undeva ID-ul lui si am putea sa il felicitamwinkingwinking

| lorycool a răspuns:

Mersi mult mult mult pentru fundita! kiss kiss kiss

| PlumaDeCondor a răspuns:

Mda.cica talent. talent la ce drace? la scris cantece? dar la cantat nene? la cantat cum stam.prost.de ce? pentru ca e hip-hop, acolo nu se canta, mai mult se vorbeste. nu a demonstrat cu nimic ca are intr-adevar voce. Eu una, as fi vrut sa castige Dinu Valentin, ala intr-adevar canta, dom'le.nu da din gura pe un beat oh go on

| MirunaC a răspuns:

Foarte incantata pentru ca are talen si are mesaje foarte puternice este un baiat minunat.Pe de alta parte si Narcis sau Valentin isi merita pozitia pentru ca sunt talentati.Insa Adrian este cel mai bun!:X

| DidiLovesYou a răspuns:

Eu sunt super incantata ca a castigat:X Chiat merita sa castige:X

| MikiPiki a răspuns:

A fost cel mai bun si a meritat victoria

| Elena_4661 a răspuns:

Buna Suflet de copil, da sunt foarte incantata.Acel baiat,a suferit atat de mult in viata asta incat, pe langa faptul ca are talent, chiar merita asa o fericire.Este unul dintre putinii hip hoperi,caremla fel cum sustine si juriul,nu are mesaje pline de stupizenii,ci cu un foarte mare sens.happy consider ca fericirea aceasta chiar trebui sa fie simtita de catre sufletul lui,mai ales ca a trecut prin atatea, neavand o viata usoara.El si Narcis meritau cel mai mult(narcis pentru ca anti tenori se nasc foarte rar in lume, fiind doar vreo 5-6 in intreaga lume). Chiar m-am bucurat(mai ales ca i-am dat si vot) cand am vazut ca a castigat.ma bucur mult pentru el, si, cu siguranta o sa aiba o cariera stralucitoare in muzicahappy!(funda?)

| Madduts a răspuns:

Avea un caz mai impresionant dar eu cred ca merita Narcis sa castige thinking, parerea mea.