| bebitza a întrebat:

Daca ar fi sa va mutati si sa incepeti totul de la 0 cu persoana iubita ati face-o?
in ce oras v-ati muta?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu m-as muta cat mai aproape de parinti, preferabil in acelasi oras pentru a pastra relatiile normale de familie si pentru a nu ne instraina de parinti.

| elena a răspuns:

Niciodata nu poti lua totul de la zero si mai ales...cu alta persoana iubita, fiindca am inteles din exprimarea ta, ca a fost o relatie mai-nainte, iar acum te muti in alt oras si iei totul de la capat acesta fiind punctul zero, deci ulterior a mai fost o experienta. As ramane tot in orasul meu.

| JeSa a răspuns:

Nu aş face-o, că oriunde m-aş duce,(bănuiesc că)mă voi lovi de aceleaşi obstacole...fiindcă asta (n-)e "viaţa, o luptă"!

| Cryssy a răspuns:

Da, as face-o si o voi face. In brasov...

| Marii a răspuns:

Da, m-as muta. In new york. happy

| Andreea_8014 a răspuns:

Depinde, mi-as termina studiile si poate apoi.
M-as muta in Sibiu.

| gingasull a răspuns:

Nu m-as muta, nu pot accepta ideea : "sunt dus dupa nevasta" straight face

| silver19 a răspuns:

Oriunde dar nu in romania, in alta tara cu siguranta, imi place f mult australia...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat te duci unde o fii fara sa mai ceri parerea altcuiva mai ales pe un site

| ramonaky25 a răspuns:

Eu am facut-o deja...in Atenahappy

| alexxa17_1065 a răspuns:

Depinde de situatie... dar da, daca as fi sigura ca ma iubeste:X
suna foarte romantic si cred ca as alege rm valceabig grin