| MarinaDuart a întrebat:

Buna,TPU v-ati muta intr-o alta tara pentru persoana iubita?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.
Nu neaparat pentru ca sunt atat de indragostit de acea persoana, ci mai degraba pentru ca nu vad nici un motiv solid pentru care as vrea sa raman.

| 愛日本 a răspuns:

Daca chiar merita, si ai incredere ca nu te va lasa singura pentru o certa sau un pas gresit, atunci da.

| LolaLollita a răspuns:

Aceasta decizie se ia in doi.
Daca voi considera ca e mai bine sa ne mutam, cu siguranta o voi face.

| blueheart a răspuns:

Da. Pentru ca nu as vrea sa traiesc cu regretul ca nu am facut tot ce era posibil pentru a fi fericita. Dar as face acest lucru doar atunci cand as avea si un mod de existenta acolo.Un serviciu care sa-mi placa si care sa nu ma faca sa regret alegerea facuta.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Daca merita, da.

| NuTeLlAQ a răspuns:

Depinde ce simti tu daca vrei o faci daca nu nu! daca sentimentele sunt atat de mari da dar daca nu sunt atunci nu are de ce!