| anonim_4396 a întrebat:

Te poti inalta de la mersul pe bicicleta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bicicleta tonifică membrele inferioare (picioarele-gambele-coapsele), mușchii fesieri.
Pentru creșterea în înălțime poți practica: înot, volei, handbal, baschet.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu poti sa cresti în inaltime daca mergi pe bicicleta. Daca te intereseaza înaltimea ce o vei avea in viitor, priveste-ti parintii ce înaltime au si ai raspuns la întrbare.

| Psihoyounger a răspuns:

Legiuitoarea a spus foarte bine. Nu stiu de ce, dar toti mi-o iau inainte. Oricum... bafta!

Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

Nu... doar sa ai niste muschi super la picioare, gambe, copase. Pentru inaltime incearca baschet sau inot

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mersul pe picicleta face bine la picioarewinkingdar nu ajuta la cresterea in inaltime.

pentru cresterea in inaltime poti practica baschet. bye! wave

| alexdop21 a răspuns:

Da si nu, da pentru ca e un sport si daca il faci de performanta o sa faci si exercitii de intindere a muschilor si al oaselor, gen atarnat de bara, si nu pentru ca nu te intinzi foarte tare in cazul in care nu faci nimic decat sa mergi cu bicicleta

| kitty_8919 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat, dar ai picioare faine daca mergi pe bicicletabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu te poti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca nu ma doare capu, nu ma mai doare nimic! se poate face si acest exercitiu, numai daca arunci bicicleta si faci ce zice tanty Legiuitoarea!