| Kamiichu a întrebat:

"Te simti barbat daca ranesti o femeie?"

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sincer? cand o fac,o fac cu zambetul pe buze,atata timp cat o cauta,si ma 'raneste'.
Ce pot spune? sunt scorpion, cand sunt ranit in dragoste, ma asigur ca acea persoana gusta din propriul sau venin si ceva in plus de la mine happy
Si sa zicem ca imi sta in laughingcaracteristica sa ma simt bine cand ma razbun happy asta imi e zodia, imi plang de mila cateva zile dupa imi fc un plan happy ce pot spune, cine stie zodia scorpion intelege, care nu, who cares? (not me)

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Liviu):

Si daca erai zodia rahatului, ii daruiai pesoanei respective un cac*at veninos, ca asa e zodia, nu?

| Liviu a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu,daca eram acea zodia, te-as fi rugat sa ma mananci happy

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Daca ranesti o fata esti un bou cu diploma!

| alex500 a răspuns:

Nu trebuie sa o ranesti, trebuie sa ii arati ca o iubesti pentru ca vei avea numai de castigat in patlaughingbig grin

| tsunami11 a răspuns:

Depinde de persoana daca ranesc pe cineva care mi-ar fi facut ceva rau am o sentiment placut.Dar daca o fata raneste un baiat? Fetele cred ca nu-i nimic au voie sa ranesca pe oricine doresc cas fete si se permite.Sunt si fete bune sunt si baieti buni asa ca sa ranesti pe cineva nu conteaza sexul conteza ceea ce ti-a facut. Daca as face rau la o cineva cumsecade m-as simti oribil cred.Noapte buna.

| cartofiorulroz a răspuns:

Nu

| Zeppelyn a răspuns:

Nu vrei sa afli parerea mea desprea genul asta de ``masculi``happy

| PisutzaTha a răspuns:

Te mai poti numi om daca rupi o inima?
Normal ca nu.