| BomboDinCongo a întrebat:

Test de inteligență: Radu Banciu sau Mircea Badea?
Credeți că postul Antena 3 ar trebui interzis?
Fiindcă mi se pare o televiziune foarte nocivă.
Românii,după cum știți, nu sunt foarte inteligenți și pun botul la Antene.
Sunt revoltat fiindcă niște nonvalori au ajuns idolii a milioane de români.De exemplu, Mircea Badea, Gâdea, Ciutacu.
Ăștia au manipulat timp de 7 ani românii naivi, au distrus generații întregi de tineri.
Sau măcar ar fi bine să le se interzică celor fără discernământ și cu un coeficient redus de inteligență să se uite la Antena3, fiindcă aceștia sunt ușor de influențat,de manipulat.
La polul opus, cel mai bun post de televiziune mi se pare B1 Tv.Fiindcă jurnaliștii sunt echidistanți.
Eu îl prefer pe Banciu fiindcă e inteligent, sarcastic,are umor,e corect și,poate cel mai important, e nepărtinitor.
Antena 3 e o hazna și mârșăviile de acolo trebuie să înceteze.
În acest trust de presă s-au adunat oameni de proastă calitate: oameni fără coloană vertebrală, scursuri morale, poeţi şi scriitori rataţi, trompete şi goarne ruginite, a căror limbi sâsâie minciuni otrăvite seară de seară.

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Niciunu,mai ales enervantu de Mircea Badea x-(. Sunt total deacord.Macar de ar arata ceva mai interesant care sa merite sa te uiti, nu tot politica, politica, politica...Eu prefer alte emisiuni.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu prefer realitatea sau b1 dar restul e pus numai pe politica si alte prostii care nu ne prea intereseaza pe noi tinerii.

| zalisa a răspuns:

´rolling on the floor) ba sarcasticule, vezi că aştia chiar te au crezutlaughing

| Heng a răspuns:

Radu Banciu. Aproape in fiecare seara.E cel mai tare. TRAIASCA PROTV SI NAT. GEO.