| Madalinaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

The vampire diaries sau twilight? de ce?

6 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Twilight... De ce? pentru că imi place

| LyviaDb a răspuns:

The Vampire Diaries :X:X:X:X imi plc si Twilight, daaaaar...intr-un fel prefer TVD pentru ca este mult mai multa actiune, nu poti anticipa ceea ce va urma chiar intotdeauna si asta e foarte fain, ne iau prin surprindere. Aaah siii e mult mai misto pentru ca episoadele din TVD apar mult mai repedehee hee) fata de twilight.care apare o data la nu stiu cate luni rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries deoarece are mai multa actiune si este mult mai interesant. te captiva. dupa ce am vazut primele 4 episoade am devenit addicted (si am vzt restul in 1 saptamana):X

| KaylaSlvt a răspuns:

TVD, b`cuz in twilight nu se intampla prea mult. se pupa aia, dupa aia o paraseste, aia vrea sa se sinucida, mai avem un varcolac si mai tarziu, un copil in ecuatie, varcolac+copil = love si cam atat. AM MENTIONAT CA AIA STRALUCESC?! aiurea. parerea me e ca twilight sucks. TVD e foarte misto believe me, povestea e mult mai interesanta, mai ales din sezonul 2 incolo. dar si sezonul 1 e misto. + ca noi il avem pe Ian Somerhalder, the hottest guy alive. join us!

| sherbygaby a răspuns:

Vampire Diaries pentru ca are mai multa actiune si imi place mai mult decat twilight (si twilight imi place)

| anysialol a răspuns:

The Vampire Diaries, deoarece este o poveste interesanta si de data asta este vorba despre 2 frati care se indragostesc de o dublura adica Elena! Te las pe tine sa descoperi