| EmotionalKoma a întrebat:

Vampire Diaries sau Twilight?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Vampire Diaries,cu Twilight se face prea mult caz,și m-am săturat,adică okey,e bun, am înțeles, dar prea dramatizează cu Robert Patty, bla bla bla.Vampires Diaries mi se pare mai mișto, ca să n-o mai lungesc.

10 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Vampire Diaries.Twilight e plictisitor! Eu una am adormit la ellaughingOricum eu raman fidela serialului Supernatural pe care nimeni nu il intrece:X

| DeeaLove4 a răspuns:

Twilight:X:Xmuuult mai fainoh go on

| AdelinaChp a răspuns:

Twilight :X V.D. sunt niste copii ieftine a filmului de succes twilight

| LuHan a răspuns (pentru AdelinaChp):

Asta cred si eu! love struck

| ioana_3915 a răspuns:

Vampire diaries primul sezon a fost fain dar dupa aia a inceput sa fie plictisitor asa ca aleg twilight

| LuHan a răspuns (pentru ioana_3915):

Da a fost naspa urmatoarele sezoane (parerea mea). xD

| Licurici_1572 a răspuns:

Vampire diares:X
e serial si apare mai des nu o ata la 1-2 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire Diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight. happy

| LuHan a răspuns:

Twilight normal..fiindca e cu mult mai frumos, romantic, FAIN decat vampire diaries.