| LikePurpleColor a întrebat:

Vampire diaries sau twilight?love struckwinking

Răspuns Câştigător
| TinkerbellM a răspuns:

Pai, una e un serial una e doar un film sau 3. Bine mie imi plac amandoua. Sunt interesante. big grin

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hannah Montana.

| Dumnezău a răspuns:

De ce sunt nevoit sa aleg intre doua filme de rahat,care nici nu arata vampirii asa cum sunt?(asta,in caz ca exista)Amurg si Jurnalele Vampirilor tampesc, pentru ca vampirii nu se duc la scoala/liceu, nu se indragostesc si alte rahaturi.Prefer Interviu cu un vampir de Anne Rice,e mai realist. Lestat si Armand se pisa de sus pe Ian Somerhalder(sau cum l-o chema), Nina Dobreva, Pattinson si Kristen.winking

| LikePurpleColor explică:

Daca nu iti place nici unul nu trebuia sa raspunzi la intrebare...si rahatule...nu spune tu ca alte lucruri sunt de rahat cand tu esti cel mai mare sintre ele

| LikePurpleColor explică:

Nu am spus nimica de Hannah Munteana aia laughing

| justme582 a răspuns:

Vampire diaries