| CARLI a întrebat:

Ti-ar place daca Adrian Tutu ar pierde in finala? Daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| BubuuLinna a răspuns:

Mie nu mi-ar placea sa fie eliminat. pentru ca canta f frumos :X:*:*

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vai, as da petrecere de fericirelove struck. Nu-l suport! Mai bine zis, nu suport faptul ca din cauza cauzei lui este asa de popularhappy
Fetele astea sunt niste paranoice. Il voteaza doar pentru ca are situatia pe care o are, nu se gandesc nici macar un minut daca are talent sau nu. Parerea mea, Cosmin Agache ar trebui sa castige. El are cu adevarat talent. NArci, canta ca o fetita de 3 anirolling on the floor si Rebeca... de. nu e cine stie cehappy. Dar, Cosmin a fost apreciat de toti membri juriului. Si crede-ma, sa faci beatbox e de 1000 de ori mai greu decat un cantec amarat. Sa-ti citez ce a zis fiecare membru al juriului?
Mihai Petre: "Cosmine, am o parere foarte buna despre tine.Tu ai talentul nativ pe care il cautam in Romania. Esti in stare sa faci spectacol.Esti foarte bun, m-ai uimit din nou. Imi place ca traiesti prin ceea ce faci. Ai personalitate, iti prevad un viitor luminos. Visul meu, este sa fac asta la final BRAVO! " [si s-aridicat in picioare aplaudandul]
Andra: "cel mai bun beatboxer pe care l-am auzit. Esti un talent mare si sincer. Sper din suflet ca cei de acasa si-au dat seama de talentul tau asa cum am zis ai un talent mare si sincer sper din tot sufletul sa te voteze."
Andi: "Cosmine, esti total, vreau sa spun ca esti ireal. Dupa doar 2 ani de studiat Youtube pentru ca trebuie sa stiti asta e singurul lucru pe care l-a facut, el n-a avut niciun trainer n-a invatat de la nimeni. Pur si simplu s-a uitat pe net si a vazut cum fac altii. Asta este un talent ireal ceea ce ai tu. N-am nici cea mai mica indoiala ca vei primii voturile publicului, dar vreau sa-ti spun ca orice s-ar intampla in aceasta seara, in sufletul meu esti deja in finala"
Deci, uita-ti-va si voi. Acesti oameni, oameni cu niste studii muzicale au avut de spus numai cuvinte de lauda la adresa lui.
Eu zic, ca merita 100% sa catige...

| TSO7 a răspuns:

Sa castige cel mai bun, dar vad ca fetele cam toate il plac dupa cum arata si nu neaparat dupa cum canta. Eu cred ca merite sa castige baiatul cu mingea.

| DeXxa a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! Nu-l suport.x(
Hai fetili, sariti cu stupiduri... laughing

| DudaYeah a răspuns:

De ce nu intrebi daca ne-ar placea sa castige? raised eyebrows

| Alexax3Alle a răspuns:

Eu as vrea sa castige Adrian straight face. El canta f` bine, mie una imi placestraight face

| Gabitsa_4450 a răspuns:

Doamneee, tipu ii criminal. Canta prea perfect. Sper sa castige!
@Adry05. Hello.ai ascultat toate piesele lui pe youtube? i'ai auzit vocea? hai sa incepem cu totii sa criticam si sa ne batem joc, ca doar asta e pasiunea noastra!;* ne place sa ne prostim, sa atragem atentia smug. Tipu' canta din suflet, versurile sunt compuse in memoria parintilor, se regaseste in cantece, vrea sa ajunga undeva, si cu siguranta ii va iesii. Sper sa castigeee >; dd< Votati'l. Va rooooog Frumos;;]!

| Fantasy a răspuns:

Cica va place cum canta.ala nici macar nu canta raised eyebrows el doar spune niste cuvinte pe un ritm atata tot! as fi vrut sa nu ajunga pana aici.erau altii mai talentati! mult mai talentati! hai ca ma opresc aici ca iar nu ma mai pot opri din al critica, de fapt mai mult pe romanii care nu stiu cum sa voteze big grin

| Laura_4844 a răspuns:

Toti au sanse egale'; da`m place cum canta:]