| Malliibaby a întrebat:

Știe cineva cum procedez dacă nu mai am acces la numărul de telefon cu care mi-am creat contul de tik tok? Adică eu practic nu pot sa modific nimic absolut nimic pentru ca mi se cere codul de verificare

4 răspunsuri:
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Daca la contul de Tik Tok ai pus cele 2 protectii antifraudare contra hackeri - adica recuperare cont prin nr. personal de telefon si recuperare cont prin adresa de email - este simplu- iti poti recupera contul prin adresa de email cu care ai creat Tik Tik ca user al tau - faci log-in si te duci pana unde este resetarea parolei - si bifezi: reset with email si urmezi procedurile - o sa primesti in email la tine in Gmail sau in Yahoo ude ai adresa de email, o sa primesti un cod - al pui acolo in tik tok la resetare si mergi mai departe iar apoi cand ai intrat in tik tok te duci la optiuni si schimbi si parola (pui o parola noua care sa contina litere mici si mari, un semn ca @ si 2 cifre cel putin) si schimbi si nr. de telefon - iar ca optiune principala recuperarea va fi prin email - siguranta este maxima si nu poate fi fraudat contul de tik tok in astfel mod. Asta este procedura corecta. Suns in Tik Toc cu rosu este Log In, faci clik acolo si apoi click pe use phone, email, username, api pe: log in with password, soi apoi forgot password>, apoi click reset with email - si o sa vezi ce ai de facut in pasii urmatori. Asta este procedura pas cu pas corecta si legala.

| PTK2112 a răspuns (pentru REMiXPaLTaLK):

Nu mai merge asa, dupa ce bagi password de la mail cere pasul doi, care este un cod pe telefon pe numarul care nul mai am exemplu direct eu

| suntincopacudeafara a răspuns:

Fa-ti alt cont sau daca ai si emailu foloseste-l pe ala si schimba numarul

| FllrFlory a răspuns:

Știe cineva cum procedez dacă nu mai am acces la numărul de telefonul cu care mi-am credit contul de tik tok? Adică eu practic nu pot sa modific nimic absolut nimic pentru ca mi se cere codul de verificare