| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot face rost de Piracetam fără rețetă? Se da și fără rețetă la farmacie? Că doctorul meu nu vrea sa mi-l dea că cică ar agita dar eu am nevoie că am grave probleme de concentrare și atenție. E foarte ieftin e vreo 4-5 lei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu stiam ca in 2020 pacientul decide tratamentul laughing si eventual ii da si indicatii mediculuiwinking cum sa isi faca meseria si ce medicatie sa recomande.
Nu, nu se da fara reteta.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Piracetam este un supliment nootropic relativ ok ca performante. Cel mai bine iti recomand un complex de nootropice ca Mind Lab Pro sau NutriGenesis Multi. Vezi mai multe la ei pe site

https://nootropiceromania.com/......sis-multi/