| anonim_4396 a întrebat:

Știu că n-ar trebui să caut așa ceva aici, dar am nevoie de cineva cu care să comunic. Pot găsi pe cineva aici?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Vorba lui Gina, da-i un mesaj, care suntem activi raspundem, bagam si un pubg nu e problema laughing

| Violleta2022 a răspuns:

@ K1K3

Scrie-ne AICI si-ti vom raspunde!

| dullcat a răspuns:

Buna.Despre ce vrei sa comunici? Sunt sigura ca vei primi mai mult ajutor daca postezi pe public problema ta.

| K1K3 a răspuns (pentru dullcat):

Despre orice, presupun. Nu știu, nu am cu cine vorbi, nu am prieteni și simt nevoia să comunic cu o altă ființă umană.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa dai mesaje pe privat oricarui utilizatori! Sunt sigura ca sunt oameni care vor sa te asculte!