| roberthuzmezan a întrebat:

Tocmai am terminat clasa a8-a si in curand trebuie sa imi aleg profilul la care vreau sa merg la liceu, eu ma gandeam sa merg la mate-info dar majoritatea prietenilor, colegilor spun ca este foarte greu si nu o sa ma descurc... si incep sa am dubii, sunt ok la mate dar nu stiu ce sa zi.

Răspuns Câştigător
| Anooonimmm21 a răspuns:

Nu-i baga in seama, daca tu consideri ca o sa te descurci, atunci nu conteaza ce spun ei pentru ca nu ei o sa mearga la profilul respectiv in locul tau. Si daca acum nu stapanesti cateva notiuni asta nu inseamna ca nu le poti invata

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Daca te duci la un liceu de nota 10 evident că trebuie să fi și tu de nota 10. Mate-info... Mie mi-a plăcut mereu acest profil. Nu e greu, trebuie tu sa fi atent. Acum depinde evident și liceul, profii...