| lala453 a întrebat:

Tot in legatura ccu catelul bichon havanese, are o luna si abia ce l-am primit dar nu stiu ce nume sa ii pun am tot cutat si pe net dar nu gasesc nimic care mi-ar placea ma gandesc la SPIKE dar nu stiu parca suna cam ciudat el este micut si e caine de talie mica nu creste mare si as vrea un nume asa potrivit si acestei rase daca stiti va rog sa imi ziceti. dau funda.

6 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Grivei
samson
feodor(a se citi fiodorwinking )
sasha
sau ceva englezesc:
happy / joy/ ice

| SunnyDay88 a răspuns:

Insa cel mai bine e sa te uiti la el si vezi ce iti inspira... poate o sa vrei sa i spui labus...

| Fantastic7 a răspuns:

Abigor
Balam
Belial
Piro
Shax
Bali
Scox
Akiro
Derdio(cu accent pe "e")

| gazza01 a răspuns:

Pufi, Mafi, Pafi big grin

| 999bianca a răspuns:

Buffuhappy.ii flocos si micut,, mie mi se pare un nume potrivit happy

| Nibichan a răspuns:

Happy
Odi
Myo
Bobby
Cerbex
Boss