| AndaVr a întrebat:

Toti suntem frumosi thinking
Ori uni sunt frumosi si ceilalti sunt urati laughing
Voi ce parare aveti?

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Fiecare om are un "aer" aparte care il face special intr-un fel sau altul, pentru anumiti oameni.
Unii oameni ar arata mai bine daca s-ar ingriji mai mult si sa nu uitam de caracter care ii da omului "contur" aspectului fizic.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui

| MasterOfDisaster a răspuns:

Exista oameni urati, exista oameni frumosi. Fizic sau psihic vorbind.
Poate sa zis oricine ce vrea, ca fiecare e special, ca e unic, deosebit. Dar nu toata lumea e frumoasa. Punct.

| anss23 a răspuns:

Cand cineva spune ca o persoana este urata, asta spune mult mai multe despre ea insasi decat despre persoana pe care o judeca.

| BybyxBianca a răspuns:

happy toti suntem frumosi, fiecare in felul sau... gandeste-te asa " Va ramane vreo femeie (sa zicem) care crezi tu ca e urata nemaritata? "hee hee Nu, adica un om este urat pentru tine nu si pentru altii happy sper ca ti-am fost defolos big grin

| NicoDidi14 a răspuns:

Eu zic ca suntem frumosi pentru ca D-zeu ne-a lasat si daca lui i-a placut de noi suntem frumosi.