| Elisioana a întrebat:

TPU,
am nevoie de ajutor.
Am 14 ani si nu stiu cum sa procedez.
Tatal meu o inseala pe mama,si mama stia de acea femeie.
S-a terminat chestia asta,mama l-a iertat,dupa,tata iar a inceput dar mama nu stie ca a inceput iar.
Doar eu stiu,si daca incerc sa vorbesc cu tata imi zice ca vorbesc prostii.
(Mama mea lucreaza in Italia.)
Nu stiu cum sa procedez.
Sa-i spun mamei sau nu. Numai stiu nimic.
Va rog,daca ati fi in locul meu, cum ati proceda? Funda.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ii spui mamei este posibil sa divorteze de el.Va gasi unul pe acolo.Este la moda. Daca nu cumva l-a si gasit.Ca de obicei femeile platesc cu aceeasi moneda.Italienilor le plac romancele.

| Elisioana explică (pentru darrio2007):

N-a gasit pe nimeni.

| darrio2007 a răspuns (pentru Elisioana):

Ar fi bine.Desi asa ceva nu se anunta cu surle si trambite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, tatal tau nu poate sa stea "fara femeie", si nu trebuie sa-l judeci, asa cum nici tatal tau nu te judeca pe tine ca tu avand 14 ani, ti-ai inceput viata sexuala si nu te-ai putut abtine, multumita?

| alessia5158 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu siguranta ca, in ceea ce o priveste, nu a fost tot atat de "saritoare" sa-si informeze parintii!

| Elisioana explică (pentru anonim_4396):

In primul rand, sora mea de 22 de ani, mi-a folosit contul pentru a se informa!
Ea era cu viata sexuala si etc. Nu a vrut sa-si faca un cont pentru ca deja am eu!

| Elisioana explică (pentru alessia5158):

A fost sora mea.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Pai as incerca sa vorbesc cu tata si i-as baga mintile in cap. Daca vad ca nu asculta sub nici-o forma l-as spune mamei.Dar gandeste-te ca s-ar putea sa divorteze dupa asta.