| ciausiszabellaa a întrebat:

TPU am o dilema! Am intrat la cel mai bun liceu din Resita la profil de filologie intensiv limba engleza, iar eu m-am gandit ca pe viitor sa merg la facultatea de actorie si teatru, dar parca as vrea si la jurnalism sau litere! Nu ma pot decide! Cine are vreo idee? Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| IsJustMe007 a răspuns:

Ca sa fii actor in primul rând trebuie sa-ți placa aceasta merserie si sa vrei s-o faci k nu oricine care vrea poate fiwinking ai nevoie de:-vointa, istetime, perseverenta, memorie buna, acel "ceva", acea "chemare" care te face sa crezi ca meseria ta cea mai potrivita e actoria si multe altele. Daca nu crezi ca poți îndeplini aceste lucruri mai bine ai opta pentru jurnalism. funda?

3 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna nu stiu dupa mine jurnalism sunt prea multi care vor actori nu nu devin dar daca crezi ca ai talent in ale actoriei incerca vezi tu sper ca te-am ajutat

| neutrino a răspuns:

Pana termini liceul ai timp sa te gandesti!

Răspuns utilizator avertizat