| DanielMoldoveanu2k18 a întrebat:

TPU, ce sa inteleg daca o fata cu care vorbesc des pe facebook si prin mesaje, evita sa vorbeasca fata in fata cu mine? nu ma sufera?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| doreal a răspuns:

E timida happy, mai vorbeste tu cu ea.

| Beccaaa a răspuns:

Nu poti stii nici odata cu cine vorbesti cu adevarat pe net, iar fetele sunt mai precaute. Sau poate ea nu este cine crezi tu ca este, deci nu vrea sa o descoperi cu adevarat.
Daca nu este nici una dintre aceste variante atunci poate vrea sa aiba o relatie cu tin doar prin intermediul internetului.
Totusi cred ca nu vrea sa va vedeti pentru ca inca nu va cunoasteti destul de binewinkingMai asteapta un pic.
Succes!

| MariaAvMi a răspuns:

Poate este timida de multe ori noi, fetele, suntem nesigure si ne este teama ca ceilalti sa nu ne vada imperfectiunile. Abordeaz-o si stai linistit daca vorbeste cu tine pe facebook si prin mesaje nu ar deranja-o sa vorbiti fata in fata, este doar timida happy