| alexLq a întrebat:

TPU cum sa invat sa ma barbieresc adica la perciuni nu ma descurc de loc... adica cand e la perciuni ii fac mici sau ii iau gresit laughing... adica ii fac praf. sau la perciuni nu se face cu bigu? dau funda celui care imi explica cum sa fac sa iau la egalitate perciuni si sa nu ii gresesc si cu ce sa ma fac la perciuni cu big sau altceva

1 răspuns:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Eu zic sa nu te mai faci cu bigul, ca este mai greu.
Fai cu o masina de tuns, si nu te grabii sa ii iei din prima perfecti, i-a cate putin din ei, ca sa nu gresesti si sa nu mai ai ce face. Tai cate putin, cate putin.
Daca vrei sa ii faci cui ii tai putini mai mari decat ii vrei, si dupa aia i-ei din ambele parti cate putin, pana prin forma de cui, si dupa aia ii mai micsorezi din varf.
Succes. laughing