| Adriana_Adda_1999 a întrebat:

TPU? big grin
De ce fetele dupa despartire mananca inghetata? laughing

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ca dracu, eu ca barbat dupa o despartire n-am chef de nimic.Ele au chef de inghetata, numai de inghetata au ele pofta?laughing

| Mozambic19 a răspuns:

De smechere laughing

| Sociopat a răspuns:

Daca mananca inghetata nu le mai creste cocoselul.De asta fetele nu au cocosel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că-i bunăăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa inlocuiasca putulica lu' gagica-su cu diverse alimente, iar AFS (Asociatia Femeilor Singure) a decis ca cel mai bun aliment e inghetata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea sa-ti raspund cu precizie. Fiecare isi stimuleaza suferinta si durerea prin diferite feluri. Mancatul inghetatei este probabil acela care le face pe unele fete sa se simta mai bine.

| doreal a răspuns:

Bun, daca nu ne-am lua dupa filme eu as spune ca inghetata este foarte buna pentru stres, este un medicament. Antistres happy sau iti ingheata creierul si nu te mai gandesti la magarul ala care te-a inselat.

| Carmen100 a răspuns:

Nu toate mananca dupa despartiri. Numai alea mai mancacioase.
Dar totusi...de ce nu?

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Pentru ca e mai dulce decat dobitocul care le-a facut sa sufere!
O seara faina, pa, pa! happy

| DarkAndDreary a răspuns (pentru ριтιкaa1998):

Wow...ce raspuns...
Si eu care voiam sa zic ca e doar un stereotip.

| Mariusis a răspuns:

Pai simplu, mare parte vad in desene si filme.
Dar totusi ajuta, pentru ca au gust bun deci te fac sa te simti mai bine.
Sau varianta a doua fetele vor sa le inghete inima, sa nu mai simta nimic sa nu-si iubeasca sotul care l-a luat pentru bani si sa fie o soacra nenorocita.(Asa apar soacrele nenorocite)

| SOPHIEDUNE a răspuns:

Pentru ca asa vad in filme si logic ca ele cred ca sufera ca si-au pierdut iubirea vietii lor si da, manaca inghetata.De parca nu ai putea manca inghetata si daca nu ai avea un motiv de suparare.

| Gabitzz a răspuns:

Nu toate fetele mananca inghetata dupa despartirelaughing
Dar de obicei, oamenii cand sunt dezamagiti si suparati fac chestii in exces..baietii beau. fetele se indulcesc exagerand cu inghetata, sa inlocuieasca iubirea care a trecut la tristeste cu ceva mai bun. Poate fi inceputul unei depresii. Unii cand sunt suparati mananca fara sa gandeasca.Si da, in viata reala nu cred ca se intampla asta asa deslaughing