| Ionut659 a întrebat:

TPU dacă cineva mă sună cu număr ascuns și după îi sună și pe colegii mei care spun că persoana aceea vorbea despre mine dar când m-a sunat pe mine vorbea despre alt coleg de al meu și stia totul despre mine și el și ceilalți, ce să fac? Îi știu numărul, avem dovezi, putem raporta la poliție căci practic eu din cauza ei era să fiu certat și chiar să îmi fie scăzută nota la purtare.
Conversația mea:
Nr.ascuns

Alo?

Ești din clasa a 8a?

Cine întreabă?

Îl știi pe colegul?

Nu(mimteam)

Ocupat.

Peste 2 minute:

Mi-a picat conexiunea.

Ce vrei?

De ce mă suni?

Du-te dracu că te bat și te... spuse el.

Ocupat.

După mi-a sunat familia și colegii, acum nu mai sunt acuzat căci am dovezi dar ce ar putea păți ea? (Zic ea că avea voce de fată).

Am avut probleme din cauza ei și vreau dreptate și mai ales vreau să știu de unde îmi știe numărul.
Cum pot afla orice număr ascuns și locația? Vodafone.

Rapid!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca era numar ascuns, cum ii stii numarul?

| sierra1 a răspuns:

"avem dovezi, putem raporta la poliție căci practic eu din caiza ei "

să raportezi ce?
stai liniștit pe funduleț Ionuț mamă, nu e cazul. nu răspunzi și gata

| Vikaa a răspuns (pentru sierra1):

E vorba ca suna a proasta, pe toaata lumea sa deranjeze, si mi se pare normal sa se ia masuri ca sa nu ii mai arda de sunat.

| sierra1 a răspuns (pentru Vikaa):

Anunță problema la 112 atunci

| fanaarmy a răspuns:

Buna! Daca nu mai vrei sa primesti apeluri de la numere necunoscute, intra in setarile telefonului si acolo vei gasi o optiune de a nu te mai poate o persoana cu numar ascuns.