| MadamSpanacus a întrebat:

Ieri m-a sunat un barbat cu numar ascuns, acum o sa scriu conversatia
-alo
-da
-ce faci
-bine
-te plictisesti?
-da
-si eu
-cine esti
-hai ca ma cunosti
-am inchis
*ma suna din nou*
-alo
-de ce ai inchis
-nu te cunosc..nu ai nici o treaba cu mine..pa
*iar ma suna*
-m-am indragostit de vocea ta
-du.te dracu
Am inchis
*iar ma suna*
-alo
-nu ma mai suna ca ma duc la politie si scot numarul si zic ca nu ma lasi in pace..nu ai nicio treaba cu mine. Lasa.ma in pace..nu mai suna.
*iar suna* si nu raspund. Apoi a lasat un mesaj vocal. In el zicea gen "salut ce faci?". Acum iar m-a sunat. Nu ii mai raspund.dar vreau sa stiu ce sa fac..imi poate face ceva? Nu am mai trecut prin asa chestii si sunt panicata. Cel care imi explica ce sa fac are funda happy

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

N-o să te violeze prin telefon, stai liniștită.

| Doub a răspuns:

Nu patesti nimic.

| SkyPilot a răspuns:

In afara de deranjul pe care ti-l provoaca nu are ce sa faca. Ignora-l si se plictiseste. Poate sa fie pus de un coleg sa iti faca o farsa.

| RobertMoon a răspuns:

Iei o aplicatie numita Blacklist si îi blochezi numerele ascunse sa te sune happy simplu.

| unprietenaproape a răspuns:

Vezi ca e pe internet un program prin care il descoperi singura e chiar simplu
schimba ti numarul

| MrNob0dy a răspuns:

ignora-l draga happy cu cat ii vei da mai multa atentie cu atat mai mult va insista nu il mai baga in seama nu are ce sa i-ti faca succes

| linked01 a răspuns:

Poti sa afli de pe ce numar te-a sunat
mai jos afla cum poti faci asta:

http://numarascuns.ghici.ro