| Elisioana a întrebat:

TPU.dupa ce trece ciclul la cate zile ai voie sa faci sex? De exemplu mie imi mai curge putin de tot si in seara asta eu si prietenul meu vrem sa facem sex(protejat, bineinteles)are ceva? Este musai sa treaca 2-3 zile dupa ciclu si apoi sa facem sex?(protejat)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți să faci și în timpul ciclului, dacă el nu e scârbit de asta (sau tu). Dar trebuie mare atenție la igienă; prezervativul e chiar obligatoriu.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face oricand atat timp ca va protejati si exista o igiena corespunzatoare