| Beatrice077 a întrebat:

TPU, este ceva anormal cu mine daca urăsc bărbații și băieții? Pur și simplu îi urăsc.
Nu-mi plac.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde acu si cati ani ai, daca ai sub 16 nu e nimic anormal laughing) PEste 16 deja poate e cazu de alta orientare...ori doar esti inconjurata de idioti si atunci e normal sa ajunga sa te enerveze

| RAY a răspuns:

Nici eu nu iubesc oameni,dar nu-i urasc pe toti,poate ai fost dezamagita in iubire,poate ai suferit,poate ai vazut ca te percep ca un obiect sexual,poate esti misandra,cine stie,in orice caz ura este otrava care nu e sanatoasa,mai bine e sa fi indiferenta fata de alti,nu crede in nimeni si nimic doar in tine atat si nici in tine prea mult ca te poti insela,in ziua de azi suntem tot mai reci, antisociali, uraciosi, nu vezi atentate tot mai multe, gandiri radicale, nu esti singura care simte ura fata de apropiati lui, eu urasc ipocrizia si cand urasti asta cam urasti multe persoane

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar este totul ok. Cand eram mic nici mie nu iminplaceau fetele, dar dupa laughing
O sa vina si perioada cand o sa iti placa.

| Andreeush a răspuns:

Care e motivul pentru care îi urăști?

| OldSoul a răspuns:

Ideea ca ti-au raspuns la intrebarea asta si barbati, baieti nu o urasti?
Nu te face sa-ti iesi din sarite?

| Plato a răspuns:

E ceva foarte grav cu oricine uraste fara motiv.

| Lioana a răspuns:

Daca esti eleva e normal sa nu suporti baietii, mai ales daca ai parte de multi baieti nesuferiti in clasa. Cand te vei maturiza vei vedea altfel lucrurile. Atunci vei avea ocazia sa intalnesti si barbati placuti cu care te poti intelege.
Nu ai nici un motiv sa urasti baietii sau barbatii in general. Ii poti urî doar pe aceia care te-au dezamagit profund. Nu sunt toti la fel. De fapt multe fete sunt mai nesuferite decat baietii.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,drq....Macar iti plac fetele sau? Urasi baieti si nu iti plac nici fetele, ca in cazul asta este nasol laughing

| Rd79 a răspuns:

De ce ii urasti? Ce ti-au facut?

| danaieladaniela a răspuns:

Daca urasti fara motiv este cam grav... poate in acelasi timp nu esti atarsa de baieti, poate iti plac fetele