| Andreea_Mihaella_1998 a întrebat:

TPU I need your help. Vreau sa-mi iau niste casti si m.am gandit la skullcandy.dar am auzit ca se strica repede/se aude prost, etc. Voi ce parere aveti? Aveti alte sugestii?big grin

4 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Pai depinde ce buget ai.
Castile de calitate incep de pe la 300-350 lei.

| Andreea_Mihaella_1998 explică (pentru Rockerul23):

Nu sunt banii o problema... acum ma gandeam la beats[600lei] dar vroiam sa vad daca sunt si alte sugestii

| Rockerul23 a răspuns (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Ramai pe ele.
Sunt durabile si performante.

| Andreea_Mihaella_1998 explică (pentru Rockerul23):

Mie mi s.a spus ca se strica foarte repede si ca se aud bine doar la iphone...si asta ma face sa ma duc spre beats chiar daca costa mai mult.