| davidutz1234 a întrebat:

TPU imi place de o fata am 12 ani in feb fac 13 ea are 13 e cls a 8 eu a 7 ce ma fac... Ne-am jucat adv/prov/procente... Si jucase si ea cu provocari``perverse`` si or pus astia provocari. Mo pus unu sa o pup pe gura. Si am pupat-o mno si dupa or pus-o ea pe mine... Si dupa ne-am mai jucat putin si o intreaba un prieten daca s-ar baga cu mine... Si ea o zis ca da... Sunt o fire mai timida...crying chiar o plac in fine asta o fost vara asta ce o trecut nu am mai vb cu ea de atunci... Oare mai ma place?crying si intrebare pt fete... Cum ar fii ``baiatu`` ideal pt voi? Ce sa fac sa nu mai fiu timid...sad chiar o plac big grin Pls help me...crying(((((( Conteaza ca sunt mai mic ca ea cu un an?... Am auzit ca ``iubirea nu are varsta`` crying Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Andra99Maria a răspuns:

Consider ca trebuie sa ii arati ceea ce simti. daca nu ii spui nimic, fata n-are de unde sa stie ce simti pentru ea. curaj frate laughing funda plzzz?