| anonim_4396 a întrebat:

TPU, mi-am batut un fost prieten pentru ca m-a tradat, m-a lasat pentru o fata, m-a jignit, incerca sa-mi fure iubita, pe scurt nu imi era prieten si isi batea joc de mine, eu l-am batut si azi ma asteptat cu 15 insi in fata scolii dar am scapat laughing), baiatul ala e in clasa cu mine si singur nu are tupeu sa dea cu pumnul, ce ar trebui sa fac sa scap de asta? Sa-i zic ca daca imi iau bataie de la astia il calc pe cap in clasa sau ce sa-i fac? N-am un spray paralizant ca-i lecuiam laughing))

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Sunt locuri la puscarie cate vrei, sa iti iei o alifie la tine laughing

| Krax256 a răspuns:

Stati fata in fata si dati-va pumni in cap pe principiul turn-based, primul care cade pierde pozitia de putere.
Sau faceti concurs de dat cu capul in zid.
Nici nu ma mira ca ies atatia dobitoci de pe bancile scolii si dupa aia acuza profesorii ca nu s-au ocupat de predat.
Flacaias, cat sunteti voi de zmei iti garantez ca pe la 30-35 de ani o sa regretati ca n-ati actionat cu cap. Daca de acum sunteti asa, probabil pe la 20-22 o sa aveti destule notate in cazier pe care o sa aveti timp sa le regretati o viata intreaga.