| robertdaniel95 a întrebat:

TPU salut am vb cu cineva pe chat si zice saii dau 50 de lei pe un sv de samp cu 50de payeri si intra pe el 43 cam asa da il iau si ii schimb parola datele aste Dar dupa poate sa ia sv inapoi asa imi zic multi prieteni ca imi iau teapa cu chestia asta

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E teapa sigur. Mai bine pastreaza-ti banii si cumpara-ti o carte de gramatica.

| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Sper ca esti constient ca e teapa, nu? Mai bine pastrezi aia 50 RON si le iei parintilor tai un cadou ceva de sarbatori.

| FaraNume1245 a răspuns:

Mai mult ca sigur iei teapa.